piątek, 15 lutego 2013

Bohaterowie

KRÓTKIE PRZEDSTAWIENIE GŁÓWNYCH POSTACI


Jula Błaszczykowska(18 l.), główna bohaterka. Siostra znanego piłkarza Kuby Błaszczykowskiego. Jest wielką pasjonatką tatuaży i kolczyków. Zawsze robi to co chce i nie interesują jej konsekwencje jakie z tego mogą wyniknąć. 


Kuba Błaszczykowski (27 l.), brat Julii. Piłkarz Borussi Dortmund oraz reprezentant Polski. To typ, który zawsze poprawia wszystkim humor. Pomimo, że często kłóci się z siostrą, to zawsze stanie po jej stronie. Jego najlepszy przyjaciel to Łukasz Piszczek.


Marco Reus (23 l.) gracz BVB i reprezentant Niemiec. Ma podobne poczucie humoru co Kuba, dzięki czemu ma z nim świetny kontakt. Pomimo, że wyznaje zasadę "siostry przyjaciół się nie tykamy", to nie może przestać myśleć o Julii.  


Robert Lewandowski ( 24 l.) gracz Dortmundu i reprezentant Polski. Niektórzy przylepili mu łatkę podrywacza, jednak od jakiegoś czasu jest zaręczony. Nie specjalnie dogaduje się z Kubą, ale często spędza czas z Julią, a przynajmniej stara się przebywać jak najwięcej w jej towarzystwie. 

Łukasz Piszczek (27 l.) piłkarz grający na pozycji obrońcy w BVB i reprezentacji Polski. Jest największym przyjacielem Kuby. Ma piękną żonę Ewę i córkę Sarę, dla obu mógłby poświęcić życie.  

Amanda Kischer (18 l.) najlepsza przyjaciółka Julii. Poznały się kiedyś na wymianie, a teraz mieszkają ok. 10 km od siebie. Amanda ma dużo pomysłów i najczęściej zanim pomyśli, to już je wykona. 

Mikołaj Konkowski (20 l.). Były chłopak Julii, osoba dla której liczy się tylko dobra zabawa. Nigdy nie myśli o konsekwencjach. To właśnie spodobało się w nim Julii. 

Dougie Poynter ( 25l.) z pochodzenia Brytyjczyk. Od kilku miesięcy, razem z grupką przyjaciół, prowadzi studio tatuażu. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz